Garden Festival 2018

" alt="Картинка статьи">

Традиційно в кінці сезону українські виробники рослин проводять яскравий Садовий фестиваль, задача якого полягає у фінальному продажі сезону і забезпечення споживача кращим посадковим матеріалом для осінніх посадок. Садовий фестиваль (Garden Festival) проводиться вже п’ятий рік і втретє – на майданчику гіпермаркета Епіцентр. Саме тут – на майданчику, перед Садовим центром Епіцентру, на вул. Полярної 20д, – зібралися кращі виробники посадкового матеріалу України, щоб представити найширший асортимент рослин і супутніх матеріалів за найкращими цінами.

Організатором Садового фестивалю традиційно виступило об’єднання українських розплідників ГС ДекРУ, а інформаційним спонсором – видання «Нескучный сад». У ярмарку взяли участь 55 компаній – виробників, в тому числі постачальники компанії Епіцентр. Шоу-ярмарок розмістився на площі 5 000 кв.м. та надав гостям сцену для проведення майстер-класів та офіційних заходів, зону дитячих майстер-класів, фото-зону і зону кафе. Важливою перевагою Садового фестивалю була можливість не тільки купити рослини, а й отримати рекомендації від виробника по догляду за ними, а також познайомитися з новинками ринку. Дитячі майстер-класи допомогли малюкам вперше в житті «Посадити своє дерево» і дізнатися про те, як воно росте. Причому на майстер-класах досвід малюкам передавали молоді фахівці галузі, які закінчили Київський природний ліцей. Адже наше головне завдання – виховати молоде покоління так, щоб вони любили і берегли природу і в майбутньому створювали свої власні сади.

Садовий фестиваль сподобався і учасникам і відвідувачам, подарував багато хороших емоцій і залишив на пам’ять гарні фотографії. А це значить, що всі з нетерпінням чекають наступного весняного Садового Фестивалю!


Назад