Якість

Отримайте сертифікат якості

Сертифікат можуть отримати члени спілки, які успішно пройшли перевірку на їх професіоналізм та високу якість продукції. Наявність документу гарантує споживачам стабільно високу якість, як наслідок, виявляється позитивний вплив на лояльність клієнта та гарну думку щодо становища садового центру, розсадника, ландшафтного бюро чи будь якaого іншого учасника ринку на ринку, що надає послуги в сфері декоративного рослинництва. Звичайно ж, це веде до поліпшення ситуації і збільшення продажів.

Спілкуйтеся з однодумцями

Спілка об’єднує людей, які дивляться з вами в одному напрямку, хочуть разом ставати кращими та розвивати ринок декоративного рослинництва. Проводьте більше часу з людьми, які поділяють Ваші інтереси. Кожного року ГС “ДРУГС” організовує освітні та ярмаркові події, відвідуйте конференції та ярмарки для налагодження зв’язків та ринку збуту. Спілка дає змогу виробникам продемонструвати свій професіоналізм та якість товару кінцевому споживачу, колегам та партнерам.

Учасники спілки першими отримують інформацію про заходи, їх терміни, час та вартість, також їм надається гарантована знижка на фестивалі та конференції, які влаштовує наша організація. Адже ми цінуємо Ваші гроші та час.

Підтримка для Вашого бізнесу

Ми думаємо про те, щоб Ваш бізнес розвивався. Тому наша команда сприяє вдосконаленню нормативно – правової бази законодавства України в сфері рослинництва, а також наближення законодавства до стандартів ЄС. Допомагає з врегулюванням суперечностей за участі членів спілки. А також допомагає вирішувати нагальні питання щодо навчальних та освітніх матеріалів, працевлаштування та інших питань.

Заява на вступ в спілку

https://kamagra24.com.ua/consultation/